فهرست ایرانیان موفق جدیدترین پست ها
avatar

مهندس محمدجواد اقدامیان

متولد 1349
محل تولد تهران
سمت رئیس هیئت مدیره شرکت ویستا بست

گالری


 • avatar
  مهندس محمدجواد اقدامیان
  دوشنبه ۵ مهر ۱۳۹۵

  شبکه ایرانیان موفقاینجانب محمد جواد اقدامیان متولد سال 1349 از تهران هستم. در سال 1366 به دنبال  فعالیت صنفی پدرم یعنی صنف پلاستیک شروع به فعالیت کردم. در ابتدا علیرغم اینکه پدرم تولید کننده بود ولی برای بنده را مقررکرد که مدتی به صورت شاگردی نزد یکی از همکارانش فعالیت کنم و بعد از گذر از این مراحل اقدام به راه اندازی بخش مستقل تولید مجازی بدون ماشین آلات شروع به کار نمایم. این فعالیت تا سال 1373 ادامه داشت و در همان سال در بخش توزیع به صورت مجازی یعنی بدون انبار مشغول شدم و به توزیع محصولات شرکت پلاستیک و ملامین یزدگل تحت پوشش نماینده تهران فعالیت کردم و پس از مدتی نماینده توزیع محصولات لوازم خانگی در تهران گردیدم و پس از گذشت دو سال موفق به اخذ نماینگی انحصاری یکی از لوازم خانگی های مطرح در ایران شدم و فعالیت خود را در راه اندازی خطوط پروفیل تا سال 86 ادامه دادم و به تولید پروفیل یو پی وی سی پرداختم.

  شرکت ویستابست درسال 1382 به ثبت رسیده است و از شهریور سال 1386 فعالیت خود را در زمینه تولید پروفیل یوپی وی سی آغازکرده و با پشتکار در اجرای هدف خود یعنی ارتقاء کیفیت محصولات توانسته به یکی از بزرگترین تولیدکنندگان این حوزه درایران تبدیل شود.

  استفاده از ماشین‌آلات و تکنولوژی پیشرفته کشورهای آلمان و اتریش به عنوان قوی ترین تکنولوژی این صنعت در تولید محصولات از مزیت این شرکت است. درسال1385 با تحویل تجهیزات و قالب ها و با همکاری تکنسینهای آلمانی و اتریشی کارخانه آماده بهره برداری شد که درنهایت درسال 1386 آموزش های فنی و تست های مرتبط با فرمولاسیون توسط همکاران اروپایی در تولید انبوه آغاز و پروفیل تکمیل و ویستابست به بازار معرفی شد. ویژگی بارز دیگر این شرکت استفاده از باکیفیت ترین مواد اولیه اروپایی از برترین برندهای جهان با بکارگیری200 پرسنل متخصص، مجرب و اخلاق مدار در دفتر مرکزی و کارخانه به تولید پروفیل باکیفیت که توسط مراکز تحقیقاتی مرجع ایرانی و اروپایی به تائید می رسد است.

  شرکت ما در سال 91 صادرات به کشور افغانستان و در سال 92 و93 صادرات به کشور های عمان – افغانستان داشته است. علاوه بر آنشرکت در نمایشگاه های بین المللی صنعت ساختمان در اربیل عراق ، ایروان – ارمنستان و برگزاری جلسات متعدد و ایجاد ارتباط با وابسته های بازرگانی کشور های آفریقایی و محدوده خلیج فارس و کشور های آسیای میانه همانند قزاقستان، ترکمنستان،گرجستان به جهت ایجاد بازار های جدید از اقدامات ما در حوزه خدمان فنی به سایر کشور ها است

  در حال حاضر تعداد 39 واحد تولید کننده پروفیل یو پی وی سی در کشور در حال فعالیت و از این جمع تعدادی هم در حال تعطیلی هستند. اینجانب به عنوان یک تولید کننده در سطوح مختلف ازمسئولان خواستار شدم حداقل از کاهش تعرفه واردات خودداری کنند چراکه این باعث دلگرمی تولیدکنندگان فعلی و استفاده حداکثری از ظرفیت تولید می شود؛ به علاوه از واگذاری پروانه تاسیس جدید در این حوزه ممانعت ورزند.برخی از مشتریان و تبلیغات شرکت ها در این مجله

   

  گالری


  •  زندگینامه
  •  زندگینامه
  •  زندگینامه
  •  زندگینامه
  •  زندگینامه
  نظرات شما | 0 نظر
  ارسال نظر
  captcha
آرشیو