فهرست ایرانیان موفق جدیدترین پست ها

 

"شبکه ارتباطی ایرانیان موفق" نخستین شبکه ارتباطی مجازی در ایران است که در سال 1390 ایده خود را به منظور برقراری ارتباط مستقیم مردم با هموطنان موفق خود در عرصه‌های گوناگون جامعه (علمی فنآوری، فرهنگی ادبی، اقتصادی کارآفرینی، هنری، ورزشی، اجتماعی و...) و با هدف ایجاد تریبون مستقیم بین افراد موفق ایرانی و هواداران‌شان و به منظور امکان ارائه مطالب، نظرات و اخبار این عزیزان و انتقال تجارب بسیار ارزنده آنان به سایر هموطنان خصوصا جوانان این مرزوبوم، راه‌اندازی گردیده است.

 

صفحات این شبکه ارتباطی، اختصاصی و فقط ویژه ایرانیان موفق بوده که حضور سبز و ارزشمندشان را در « شبکه ارتباطی ایرانیان موفق»  صمیمانه گرامی می­‌داریم.

 

سایر هموطنان عزیز، فقط قادر به ارتباط با آنان می‌باشند. تفاوت مهم این شبکه ارتباطی این است که برخلاف سایر شبکه‌ها (تلگرام، اینستاگرام، توییتر، فیس‌بوک و...) که هر کسی می‌تواند به نام یک فرد موفق و مشهور صفحه درست کند، استفاده کنندگان از این شبکه نسبت به اینکه صفحه مذکور واقعاً متعلق به یک ایرانی موفق است، مطمئن هستند.

 

در این شبکه ارتباطی، ایرانیان موفق با انتشار مطالب در صفحه اختصاصی خود، فعالیت‌ها، اخبار و تجارب ارزنده خود را منتشر می‌نماید.

 

هموطنان محترم نیز نظرات خود را به شکل پسندیدن مطالب اعلام نموده و سئوالات خود را با ایرانی موفق مورد نظر مطرح می‌نمایند.

 

به امید روزی که تمام ایرانیان موفق با بیان تجارب گرانقدر خود در این شبکه ارتباطی، کمک کنند تا سایر هموطنان‌شان نیز خصوصاً جوانان عزیز به موفقیت برسند.

 

امید است خاطره حضور معنوی، علمی و تجربی ایرانیان موفق، همچون برگی زرین از تاریخ بالنده ایران زمین برای نسل­‌های آینده، شایان تجلی و افتخار باشد...